Čechie Příkosice - FC Chotíkov A 1:2 (0:1)

Novinky:

K dalšímu utkání přijeli hráči  Chotíkova, do Příkosic. A trenér Kluska se musel obejít bez 3 hráčů základní sestavy. Proto v útoku,dostal příležitost od začátku zápasu mladý Miroslav Lopata. Tento hráč se již od počátku zápasu zastřeloval. Byl nejlepším a nejpilnějším střelcem Chotíkova. V prvním poločase byli hráči Příkosic častěji před pokutovým územím hostí, ale zde čaroval brankář Chotíkova Krásl, kdy 2x zastavil osamocený průnik a nejméně další 3 ošemetné střely domácích. Hrála se pohledná kopaná z obou stran.A však do 40.minuty bez branek, v této minutě přišla akce po levé straně Chotíkova, kde Marek přihrával po zemi a Lopata svou levou nohou vystřelil ke vzdálené tyči a brankář domácích byl bez šance 1:0, v této chvíli se Chotíkov lépe pohyboval  a přišli i další šance. Opět Lopata a po něm i Šulan však již mířili nad. Proto poločas skončil jen 1:0 pro hosty.

Do druhé půle nastoupili domácí se snahou co nejrychleji vyrovnat, ale v brance hostí čaroval Krásl, důležitých 10minut druhé půle Chotíkov přežil a opět ze začal osmělovat směrem do předu. V 55.minutě Břicháček vystřelil a brankář domácích vyrážel na roh. Po něm však zůstal ve vápně ležet hostující Šulan a musel být odnesen na nosítkách. Podezření na vazy v koleni. Dále se hrál  pěkný fotbal, v 65.minutě po ose Filip- Marek – Lopata, posledně jmenovaný nádhernou střelou z vápna se trefil podruhé. Byla to nejhezčí akce tohoto utkání. Ovšem hosté se z dvoubrankového náskoku neradovali dlouho, z protiútoku domácí snížili na 1:2. Byla to rychlá sprcha. V tuto chvilku, domácí vrhli všechny síly do útočení, avšak hostujícího brankáře již nedokázali překonat. V závěru ještě zahrozili hosté v podobě kombinace Lopata - Břicháček – Marek. Ten však netrefil odkrytou branku domácích. Poslední slovo však měli domácí, přímí kop z nepříjemné vzdálenosti však vynikající Krásl vyrazil až na autové vhazování. Tak zápas skončil nečekaným, ale zaslouženým vítězstvím  hostů 2:1.

Nejlepšími hráči hostů byli brankář Krásl a útočník Lopata, můsíme však poděkovat všem hráčům za příkladný přístup k utkání podotkl trenér Kluska.

Příkosice   :   Chotíkov   1   :   2     (  0   :   1  )

Branky       :   Lopata  40.minuta a 65.minuta

Sestava     :  Krásl - Pechler - Fikar - Martin Míka - Martin  Prais -     Břicháček - Filip (90‘ Korous) - Kluska - Marek - Lopata (90‘ Hauer)  -  Šulan  ( 55‘ Schwarz)