Černice - Chotíkov 1932 "A" 0:1 (0:1)

Novinky:

Náš tým o víkendu sehrál utkání s týmem Černic, který sice nefiguruje v tabulce nijak vysoko, ale nám se proti nim většinou moc nedaří a navíc marodka před zápasem nevěstila jednoduchý zápas. Na marodce před zápasem byl Jirka Marek (kotník), dlouhodoběji Jarda Kluska (koleno), Martin Karlíček (stehenní sval), nová posila Jarda Pondělík (odražená pata), gólmán Jirka Krásl si odpykává 4 zápasový trest za červenou kartu. Chyběl i Pavel Kourous (pracovní důvody) Do utkání tak musela být připravena i pomoc z béčka Petr Vraný a Franta Dobrý. A aby toho nebyl málo hned v 10 minutě se zranil Jirka Skála (natažený stehenní sval)a na hřiště přišel Pavel Schwartz, který se přesunul do útoku a naopak na pravou zálohu Hauer a do středu Vacek. Utkání bylo v první půli celkem vyrovnané, domácí pokud zlobily tak naštestí jen po vápno. Z jedné málo povedené akce, krásně vysunul rozběhnutého D.Vacka za obranu a který lehce obešel vybíhající gólmana a dal do prázdné branky na 1:0. Druhá půle začla podobně jako první, tentokrát si svalové zranění způsobil Vacek a musel taktéž odstoupit. Do středu se přesunul Filip a do útoku nastoupil Franta Dobrý. Během druhé půle se domácí snažili zápas obrátit ale do vážnější šance si nevypracovala, jediný závar po zaváhání našeho golmána stačila obrana odvrátit. My jsme naopak mohli 3x utkání rozhodnou pojišovacím golem ale nejdřive si Belan s Dobrým nerozuměli a solový únik zbrzdili, další sólový únik Belana skončil střelou do gólmana a ani Šulanovo pokus o obstřelení gólmana nevyšel, takže zápas byl na vážkách do samého konce. Nicméně mužstvo zaslouží pochvalu minimálně za bojovný výkon a 3 body jsou vcelku zasloužené a při silné marodce hlavně cenné. Sestava: Bohm - Rejže, Novák, Fikar,  - Vacek (60. min Dobrý, 88. min Vraný), Skála (10. min Schwartz), Belan, Filip - Hauer, Šulan