Chotíkov B : Sokol Letná A 3:0 (1:0)

Novinky:

• Začátek utkání nenabízí ani na jedné straně hřiště náznak zajímavé akce

• 3 minuta utkání je doprovázena počáteční nerozehraností a neurovnanou hrou na obou stranách.

• 12 minuta přináší první rohový kop pro domácí mužstvo, jeho provedení je však hodně nepřesné.

• 16 minuta – do dobré příležitosti se opět dostává Ježek, ale bohužel ani do třetice svou šanci nevyužívá.

•20 minuta – hosté zahrávají přímý kop, ten však směřuje pouze na branku Krásla

•39 minuta – domácí e dostávají do zajímavé situace, Kubík dává míč do běhu Vackovi, ten namíří míč mimo dosah gólmana hostí a domácí mužstvo se dostává do vedení 1:0

•71 minuta – domácí zvyšují vedení na 2:0 po krásné a dobře provedené akci dua Valenta – Smutný

•75 minuta – Kellner dostává žlutou kartu, už druhou v utkání, tudíž je nucen předčasně odejít do šaten

•79 minuta – domácí opět skórují a navyšují taik své vedení. Po Vackově kolmici smutný střílí gól na 3:0.