Chotíkov A : Horní Bříza 3 : 0 ( 1 : 0 )

Novinky:

Na první kolo, Krajského přeboru mužů, bylo pro mužstvo Chotíkova vylosována Horní Bříza. Na jaře se našemu týmu, nepodařilo Horní Břízu porazit a tak bylo co vracet.

Náš tým posílen o Puchmertla, ale však bez Michala Praise,začal trochu vlažně. I když ve 4.minutě po rohovém kopu David Míka hlavou střílel nad. Tak poté hosté z přímého kopu trefili Kráslovu branku, ten však byl připraven a vyrážel na rohový kop.I poté, byli hosté aktivnější, až do 14.minuty, kdy opět David Míka po lajně utekl a však centr nepřišel.V dalších minutách se hra přelévala jen ve středu hřiště. Ve 33.minutě se domácí hráči dočkali branky. Z dálky vystřelil David Míka, hostující brankář míč neudržel a dobíhající Luboš Filip zaznamenal první branku. Hra se najednou otočila a domácí se zlepšili ve směru v před. Dvakrát se pokoušel Puchmertl, střely však skončily pouze v náručí hostujícího brankáře. Do konce poločasu měli hosté ještě jednu nebezpečnou střelu. Ta však šla těsně nad Kráslovu Branku.

I do druhého poločasu nastoupili domácí s velkou chutí, ve 47.minutě prošel rohový kop celým vápnem, bohužel bez naší teče. V 52.minutě Markova hlavička usměrněná k tyči, brankář vyrážel na roh. V 57.minutě Otýs jen slabě zakončil po Břicháčkově přihrávce. 59.minuta po ose Puchmertl – Filip – Břicháček přišla pěkná akce zakončena brankou, 2:0 veselejší výsledek. Poté však opět výpadek a nepřesnosti. Důsledkem byla penalta 76.minutě. A však i Krásl dokázal své kvality a penaltu chytil. Po té opět domácí začali převyšovat hosty ve všech fotbalových dovednostech a v 90. Minutě vstřelili Puchmertlem třetí branku. 3 :0 byl i konečný výsledek.

Domácí vstoupili pravou nohou do podzimní části pravou nohou, a myslím, že i diváci si přišli na své. Děkujeme všem, kteří se přišli podívat.

Branky  :  Filip,  Břicháček ,  Puchmertl.

Sestava :                 Krásl