• 20 minuta – do zajímavé situace se dostávají hostující hráči, střela na branku a domácího gólmana Bejdáka zachránilo od dalšího obdrženého gólu břevno
• 30 minuta – domácí se dotávají do šance po Břicháčkovo centru hlavičkuje Otýs, bohužel bez úspěchu
• 33 minuta – Břicháček míří vedle a nevyužívá tak přímého kopu
• 42 minuta – Marek střílí gól, po přihrávce Fikara
• 47 minuta – Otýs střílí vedle.
• 46 minuta – střídání hostů
• 61 minuta -  střídání hostů
• 63 minuta - vyrovnáno 2:2 po akci kolem lajny a z centru do vápna se prosazuje Hanzlík, v téže minutě dostává žlutou kartu Pechler, a také hostující hráč Klatov (11)
• 67 minuta přichází Schwarz místo Praise
• 73 minuta – domácí střídají, na hřiště nastupuje Lopata, ze hřiště odchází Otýs
• 76 minuta střídání, ze hriště odchází Prais a přenechává místo Schwarzovi, v téže minutě dostává hostující gólman Beke žlutou kartu
• 83 minuta – odchází Fikar a nastupuje místo něj Kellner
• 87 minuta – domácí ještě ohrožují hostující bránu, Břicháčkovo centr však končí v náručí hostujícího gólmana
• 90 minuta – těsně před koncem utkání fauluje Lopata a od rozhodčího vidí žlutou kartu.
• Základní hrací doba neurčila vítěze, skončila nerozhodně 2:2,  a proto následují pokutové kopy.
• K prvnímu kopu se postavil domácí Puchmertl a nedal Bekemu šanci.