FC Chotikov 1932 A - Sokol Blovice 3:1 (2:0)

Novinky:

Po několika zápasech, kdy jsme se museli obejít vždy bez několika hráčů základní sestavy, se náš tým na zápas týmem Sokola Blovic sešel kromě Standy Purkarta takřka v kompletním složení a tak cíl byl jasný - bodovat a zůstat v kontaktu s čelem tabulky. Začátek byl však opačný, hosté nás prvních 10 minut přehrávali, naštěstí výsledkem byla pouze orazítkovaná tyč domácí branky po tečované střele. Po tomto varovaní jsme konečně začli trochu hrát a kombinační hrou se snažili získat hru na svoji stranu. Z první vážnější akce, z velkého úhlu trefil Jarda Břicháček. Když druhý gól na sebe nedal dlouho čekat a po po závaru ve velkém vápně Honza Šulan dorazil balon odražený od břevna, bylo po odporu soupeře. Druhý poločas byl již vlažnější přesto jsme přidali 3 gól po nenápadné akci a krásném zakončení dnes střelecky disponovaného Jardy Břicháčka. Hosté sice ještě korigovali brankou Rouse ale další komplikace jsme již nepřipustily a tak zápas skončil naší výhrou v poměru 3:1.

Branky: Břicháček 2, Šulan - Rous. ŽK: 1:0 Diváků: 70

Sestava: Bohm - Schwarz, Kluska, Fikar, Pechler - Filip (Kellner), Vacek, Belan (Hauer), Marek - Šulan, Břicháček