Horšovský týn - FC Chotíkov 1932 "A" 2:2 (0:1)

Novinky:

Utkání 12. kola s nechtěným koncem pro naše mužstvo, když už jsme vedli čtvrt hodiny před koncem 2:0, ale vítězství jsme si nechali v poslední minutách po našem tradičně neuhlídaném rohu sebrat. V první půli jsme měli lehkou převahu, kterou jsme vyjádřili jediným gólem Tomášem Belana. Jirka Marek nastřelil tyč a jasný penaltový zákrok na začátku poločasu zůstal nepotrestán. Za stejný zákrok se naopak piskala penalta na opačné straně , domácí útočník však naštěstí pouze orazítkoval tyč. Ve druhém poločase se podařilo po hlavičce a následné dorážce Břicháčkovi zvýšit na 2:0. Pak následovalo několik dalších našich šancí, které jsme však nakopali vysoko nad hrazení a protože v obraně jsme nechavali čím dál tím větší ne okénka ale okna, domácí po několika zastřelování nakonec mušku přesnou střlelou z hranice vápna Schweinertem snížili na 1:2. Špatný výkon v druhém poločase pak byl potrestán již po zmíněném rohu na 2:2

Branky: Schweinert, Šindelář - Belan, Břicháček; ŽK: 2:4 80 diváků.