SKP Rapid - FC Chotikov 0:1 (0:1)

Novinky:

První barážový zápas náš silně oslabený tým zvládl a vytvořil si tak nadějnou pozici pro odvetu. Domáci měli první vážnější šanci po střele Peroutky, další průběh první půli již vyzněl v náš prospěch a po první vážnější střele Jirky Marka jsme šli do vedení. O několik minut stejný hráč mohl přidat druhý gól ale trefil pouze gólmana domácích. Druhý poločas z naši strany nebyl již tak dobrý jako první, vepředu se nedařilo udržet balon a tak nás dostali  hosté pod tlak, ale naštěstí z něj vytěžili pouze platonický tlak a několik minut před koncem tyč. Naše vítězství naopak mohl zvýraznit 2 x Hauer, kterému se nepodařilo nejdřive trefit odkrytou prázdnou branku a podruhé v samostatném úniku se k zakončení již nedostal. Přesto se nám podařilo cenné vitězství udržet a nejtěsnějším rozdílem zvítězit. Odveta se hraje v neděli na domácím hřišti Chotíkově od 15:00.

Branka: Marek

Sestava: Krásl - Korous, Purkart, Fikar, Pechler - Hauer (85. Novák), Kellner, Belan, Marek - Dobrý (60. Valenta) , Karlíček (45. Břicháček)