Sokol Touškov B - FC Chotíkov B 1:3

Novinky:

Naši B-muži nastoupili v neděli na hřišti M.Touškova. Přišlo jich na sraz přesně 11 a tak bylo jasné, že budou hrát všichni. A začali velmi dobře, již v 1.minutě po přihrávce Vacka byl ve vápně faulovaný Lopata a penaltu bezpečně proměnil Pavel Valenta. I další akce byli pohledné, ale zakončení již nebylo tak přesné. I proto domácí vyrovnali jak hru tak skóre. A mohli jít do konce do vedení nebýt dobrých zákroků brankáře Bejdáka. Ten si poradil i z únikem domácích. Sice za cenu žluté karty za nastřelenou ruku, ale přeci.

Ve druhém poločase se domácí tlačili do útoku, ale dobře zvládnutá obrana v čele s Petrem Vraným odolala všem atakům. Hosté podnikali nebezpečné útoky a v 67.minutě, po krásných narážečkách dal David Vacek druhou branku. Po další akci byl před pokutovým územím faulován Ježek, pro zranění musel odstoupit a byl odvezen do nemocnice. Hosté dohrávali v deseti hráčích, ale i za této situace se nevzdali a Smutný zpečetil vítězství hostů na 3:1.

Branky : Valenta, Vacek,Smutný

Sestava: Bejdák - Bock - Mayr - Vraný - Ježek - Valenta - Lopata - Vacek - Hauer - Smutný - Malata