Chotíkov - Senco B 1:5 (1:4) poslední přátelák

Novinky: 

Chotíkov : Senco B 1:5  (1:4)

Poslední přátelský zápas nám hrubě nevyšel a dostali jsme lekci, ze které nám nezbývá jen si vzít ponaučení. Nefungovalo nám téměř nic a s chutí hrající soupeř nás tvrdě trestal. Během 20.minut vedl zaslouženě o 4 branky a my na hřišti vypadali jakoby jsme se viděli prvně. Obrana dělala jednu chybu za druhou o přesný přihrávce nemohla být ani řeč. V záloze jsme se nedokázali vyrovnat, klasický střední záložník nebyl na hřišti a nebyl ani jeden half, který by dal naší hře řád. A když se nepřidali ani útočníci, kteří vše řešili zbrkle, nebo složitě tak z toho vznikl tento chaos.
Ve druhém poločase to vypadalo chvíli na zlepšení, ale Fikar se zranil a vrátili jsme se opět do podprůměru. Snad jen solidní výkon Šlajse mohl trochu potěšit. Zklamanej sem hlavně z přístupu a z nasazení. A taky z toho, že když něco nefunguje tak musí být snaha něco změnit a ne neustále opakovat stejné chyby.
Nicméně v uvozovkách se ještě nic hroznýho nestalo. V sobotu nás čeká rozjetý Rapid a ve fotbale dopředu nic jistýho neni.
Tak opravdu věřim, že zmobilizujeme všechny síly a budeme úspěšní.