Rapid - Chotíkov 3:1 (2:0)

Novinky: 

Bohužel ani první mistrovský zápas nám zdaleka nevyšel podle představ a hlavně po slabém prvním poločase jsme prohráli se soupeřem který byl rozhodně hratelný.

Úvodních 15 minut bylo ještě vyrovnaných, ale potom domácí předvedli větší touhu po vítězství a hrálo se především na naší polovině. Hráči Rapidu byli pohyblivější a kopali jednu standartku za druhou a jelikož my jsme branku domácích vůbec neohrozili, bylo jen otázkou času kdy inkasujeme. Netrvalo dlouho a naše chyby hráči Rapidu využili. Nutno dodat, že oba góly si byly dost podobné a bylo to hlavně kvůli špatné komunikaci (1.gól Kluska-Bejdák, 2.gól Lopata-Kluska).

Do druhého poločasu jsme vstoupili přece jen aktivněji a vytvořili jsme si i šance, pěkná byla Pechlerova střela. Po akci Martina Míky a faulu na Lopatu proměnil penaltu Puchmertl a nadechli jsme se k vyrovnání. Domácí, kteří hráli o deseti, se soustředili hlavně na obranu, přesto se jim po hrubce Scheinerra a Bejdáka podařilo lacino skórovat a bylo po šancích na body. Je to velká škoda, neboť v tuto dobu se Rapid o výsledek opravdu strachoval, pak se zápas už jen dohrával.

Výsledek je asi spravedlivý, neboť v prvním poločase jsme nepředvedli potřebné nasazení a dělali zbytečné chyby. Navíc si hru často zbytečně komplikujem a místo jednoduché nahrávky to řešíme zbytečně složitě! Pochválit můžu jen Martina Míku, který hrál velmi dobře a Patrika Hulinu, který naší hru oživil. Je na čase aby jsme v nejbližším zápase opravdu zabojovali na 100 %.  

Sestava:

Bejdák - Kluska, Knap (45.Hulina), Puchmertl, M.Prais, Lopata, M.Míka, Hartl, Pechler(78.Herák), Ábel (52.Scheinerr), D.Míka         

A-Tým: