Chotíkov - Horní Bříza 3:2 (3:2)

Novinky:

Do zápasu jsme vstoupili přeci jen aktivněji než před týdnem a výsledkem byli tři branky za první poločas a dvě fatální hrubky za které  jsme byli potrestáni.

Ale pojďme od začátku:

1:0 po faulu na Lopatu se kopala penalta, kterou s přehledem proměnil Puchmertl

1:1 první hrubka Bejdák si zakřičí že má, Míka mu to pouští, ale Dominik je u míče      později než soupeř. Faul opět penalta i když si Bejdák na míč sáhne, je vyrovnáno.

2:1 po závaru ve vápně je důrazný Jirka Ábel. Nejprve si brankáře přehazuje a pak střelou do odkryté branky nás posílá do vedení. Hned v zápětí může opět Ábel zvýšit, ale ze slibného brejku míjí branku.

2:2 z našeho autu možná už zbytečně přihrává Hartl na Martina Míku ten situaci podcení a ač neatakován připravuje soupeři míč před téměř prázdnou branku.

3:2 po dobře zahraném rohovém kopu Huliny skvělě naskočil Lopata a nádhernou    hlavičkou skóruje.

Škoda že první poločas neskončil pro nás výraznějším rozdílem, protože branky jsme jim opravdu darovali a sami ještě další šance nevyužili (Schainerr 2 x, Ábel).

Druhý poločas už tak kvalitní nebyl a to oboustranně. Musím pochválit oba průseráře z 1.poločasu - Míka držel obranu a Bejdy reflexivně vytáhl hlavičku soupeře ze šibenice a tak důležité body zůstaly doma. Výsledek asi odpovídá dění na hřišti přesto věřím, že se budeme neustále zlepšovat. Obrana někdy nechává soupeři moc prostoru, v záloze si to taky ještě musí sednout, ve středu zkvalitnit rozehrávku a na krajích je stále málo náběhů. V útoku Jirka Ábel někdy dlouho drží balón. Pochválit musím Lopatu, který dal gól, po faulu na něj byla penalta a tentokrát hrál opravdu s chutí, proto dvakrát škoda nepříjemného zranění. Držíme všichni palce ať se brzy a hlavně úplně uzdravíš.

A teď pro body ven !!!     Už je na čase !!!