Koloveč - Chotíkov 7:3 (3:1)

Novinky:

Úvod zápasu nenaznačoval, že skončí jednoznačným vítězstvím Kolovče. Domácím jsme však umožnili spoustu brankových příležitostí a naopak sami jsme svoje nedokázali ve větší míře proměnit.

Je škoda,že po Lopatově brance jsme nepřidali druhý gól. Naopak po rohu, neobsazený Doška vyrovnal a do poločasu jsme ještě dvakrát inkasovali. Jednou po výkopu od brankáře a podruhé dorážkou po rohovém kopu.

Hned v úvodu druhého poločasu jsme pokračovali ve špatné defenzívě a dostali dva rychlé góly. O vítězi bylo rozhodnuto. Otázkou bylo jen jaká bude výše skóre.To se zastavilo na výsledku 7:3. I když si každé mužstvo připravilo ještě spoustu dalších šancí.

Proto zápas spíš připomínal nějaký pouťák a z toho jsem zklamanej.

Kvalita zápasu nebyla oboustraně  moc vysoká!