Chotíkov - Horšovský Týn 0:3 (0:2)

Novinky:

Po úspěšné generálce s béčkem Senca jsme se těšili na první mistrák, ale ukázalo se, že mistrák je přeci jenom něco jiného. Hlavně v prvním poločase jsme nedokázali ani trochu navázat na fotbal, který jsme předváděli v přípravě. Začali jsme bojácně, bez pohybu a jediné co jsme předvedli byla spousta chyb.

Takže soupeř, který přijel jen se dvanácti hráči se ani nenadřel a po nepochopitelném výhozu Bejdáka a špatném vrácení zpět, šel velmi lacino do vedení. Bohužel pro nás, bylo za chvíli ještě hůř. Nedokázali jsme pokrýt rohový kop a míč se odrazil od tyče do brankáře a zpět do branky a bylo to 0:2. V tomto úseku to hlavně z naší strany moc o fotbalu nebylo.

Ve druhém poločase jsme se přeci jen trochu zlepšili, vypracovali jsme si několik šancí, ale v koncovce chybělo přesnější zakončení, víc klidu a někdy i trochu štěstí. V závěru se hosté prosadili z ojedinělého brejku, když jejich hráč přešel přes tři naše hráče.

Je třeba se co nejrychleji ze zápasu oklepat a již příští zápas podat daleko lepší výkon. Nesmíme zapomenout, že nás porazil průměrný soupeř.

Hlavní příčinou porážky byl náš mizerný výkon, který by se neměl již opakovat !!!!