Zruč - Chotíkov 1:1 (1:1) penalty 2:4

Novinky: 

Věděli jsme, že pokud chceme bodovat ve druhém zápase, musíme podat daleko lepší výkon než před týdnem. Tým Zruče sice také v prvním kole nebodoval na hřišti Bolevce, ale jeho výkon byl o poznání lepší než náš.

Do zápasu jsme nastoupili, hlavně v obraně, v úplně novém složení. Hráli jsme poměrně aktivně a za to jsme byli odměněni brankou Šebka po centru Šádka. Gól vstřelený hlavou byl opravdu parádní i nadále jsme byli o něco aktivnější, ale ani domácí nehráli zakřiknutě a tak se hrál bojovný fotbal. Ve 20min jsme nechali hráčům Zruče na pravé straně moc prostoru, ti toho využili a nám nezbylo než kousek před vápnem faulovat. Nutno uznat, že domácí hráč trefil přímák velmi pěkně a vyrovnal. Tím skončil poločas.

Ve druhém poločase jsme byli přeci jen o něco lepší, povedlo se pár kvalitních kombinací, ale bohužel koncovka nás stále zlobí. Domácí měli ve druhé půli jen dvě šance. Střelu po brejku zlikvidoval dobře chytající Bejdák a jeden závar před bránou jsme se štěstím přežili. My jsme nastřelili tyč a hlavně 10min před koncem neproměnil Šváb penaltu po faulu na Hyráta. Zápas tedy skončil nerozhodně a po pokutových kopech jsme získali druhý bod. Dvě penalty Bejdák chytil a za nás nedal jen Fikar. Naopak proměnili Hartl, Šváb, Mašek, M.Míka.

 

Tentokrát výkon nějakou kvalitu měl, tak je třeba ji nepatrně vylepšit a získat body doma !!! 

 

Sestava: 

 Bejdák- Šlajs, Feiferlík, Fikar, Vacek, Hartl, Šváb, Mašek, Šádek(68.Mar.Míka), Dav.Míka, Šebek(80.Hyrát)

 

Záznam utkání  - zde -  

A-Tým: