Chotíkov - Domažlice B 3:2 (1:1)

Novinky:

Do našeho druhého domácího zápasu jsme opět nevstoupili dobře. Nejenom, že jsme opět po standartce, již ve druhé minutě inkasovali, ale celkově jsme za soupeřem zaostávali v rychlosti a důrazu.

Takže můžeme být rádi, že druhá velká šance Domažlic skončila na tyči.

Jinak se mohl opakovat scénář prvního zápasu !!

Musí to být pro nás varování do dalších zápasů,že takhle tedy ne !!!!!

Naštěstí kolem 20.min jsme se vzpamatovali a přidali hlavně na důrazu a dostali jsme se zpět do zápasu. Za chvilku přišla i odměna když po rohu pohotově vrátil míč do brány Šváb. Hned v zápětí chybovali rozhodčí, když jsme měli kopat jasný pokutový kop.

Ve druhém poločase jsme již byli aktivnější i když žádný pěkný fotbal se nehrál. Ale soupeře jsme přetlačili po jediné kombinaci po zemi a skórovali jinak málo výrazným Šebkem.15 min před koncem se opět trefil Šváb a zvýšil na 3:1. Bohužel jsme to nedokázali dohrát v pohodě a nechali domažlické ještě jednou  skórovat.

To nejdůležitější se povedlo, tři body zůstali konečně doma, ale práce nás čeká ještě moc !!!

branky: Šváb 2x, Šebek

Sestava: Bejdák-Šlajs(45.Prais),Fikar,Feiferlík,Mar.Míka(78.Kluska),Šádek,Mašek(17.Pechler),Šváb,Hartl(78.Hyrát),