Horní Bříza - Chotíkov 1:1 (1:1)

Novinky: 

Další venkovní zápas nám sice opět přinesl bodový zisk, ale na našem výkonu bylo  mnoho chyb. A to jak v obranné fázi, kdy si soupeř vytvořil příliš mnoho gólových situací, tak na druhé straně jsme my nedokázali úspěšně zakončit ani vyložené brankové šance.

Přitom zápas jsme rozehráli aktivně a již ve 13.minutě se trefil z dálky Šváb, ale místo aby nás to nabudilo ke vstřelení další branky, tak jsme hráli fotbal jako starý páni. Pomalá rozehrávka, bez pohybu a bez obsazování soupeře.Takže se ani nelze moc divit, že domácí ještě do půlky vyrovnali.

 

Ve druhém poločase se hrál dost bezstarostný fotbal, kdy obrany měli den otevřených dveří a oba golmani předváděli skvělé zákroky. Domácí si vytvořili asi pět vyložených šancí, my tak tři. Nám jednou pomohlo břevno, naopak jsme nedokázali z malého vápna míč dostat do odkryté brány. A tak nakonec rozhodly penalty. V nich jsme byli 100% úspěšní a získali bodík navíc. Penalty proměnili Hartl,Mašek,Šváb,David Míka,Vacek.

 

Do dalších zápasů musíme bezpodmínečně zlepšit obranou fázi, lepší přechod do útoku a koncovku                                                                                  !!!   

 

Sestava:

Bejdák-Mar.Prais,Fikar(75.Vacek),Kluska(53.Šlajs),Pechler,Hartl,Šváb,Feiferlík,Mar.Míka,Dav.Míka,Šebek(60.Mašek)

 

Branky: Šváb,  (penalty: Hartl,Mašek,Šváb,David Míka,Vacek.)

 

Záznam utkání  -  zde  -  by byl, kdyby jej v H.Bříze natočili.

 

A-Tým: