Chotíkov - Rozvadov 2:5 (0:1)

Novinky:

Opět se nám doma nepodařilo bodovat, ale tentokrát soupeř podal velmi kvalitní výkon a byl po většinu zápasu lepší. Převyšoval nás hlavně v důrazu, rychlosti a měl ve svých řadách víc kvalitních fotbalistů, kteří podali dobrý výkon. My už snad tradičně inkasovali první gól ze standardky, kdy se prosadil hostující hráč Földesi, který vzrůstem nepatřil mezi vyšší fotbalisty. V prvním poločase jsme si nevytvořili téměř žádnou gólovou šanci, snad až na akci zakončenou Šádkem, kterou zmařil hostující bek pohotovým skluzem. Ve druhém poločase bylo vidět na obou stranách víc gólových situací. Nejprve jsme dvakrát poměrně lacino inkasovali,(třetí gól po jasném ofsajdu). Po utkání pomezní přiznal chybu. Pak jsme se alespoň vyhecovali a po akci Feiferlíka a Švába skóroval konečně David Míka. Za pět minut utekl Šváb a snížil dvacet minut před koncem na rozdíl jednoho gólu. Ten mohl smazat opět David Míka, ale bohužel hlavou netrefil. Pak z úhlu překvapil Bejdáka Vieterna a bylo to 4:2. Chvíli na to udělal hrubku Martin Prais a zápas skončil jednoznačným výsledkem. Děláme spoustu chyb při bránění. Není možné aby si soupeři proti nám vytvářeli sedm a více gólových šancí! Většina hráčů musí přidat na důrazu!!!

Sestava:Bejdák-Pechler(45.Kluska) ,Mar.Míka, Fikar(65.Vacek), Prais, Šváb, Feiferlík, Šádek(65.Herák), Dav.Míka, Šebek(83.Hyrát)

Branky:  D. Míka, Šváb