Rokycany - Chotíkov 7:1 (5:0)

Novinky:

Celý týden jsme se připravovali jak zlepšit obrannou fázi a naopak se ukázalo kolik v ní máme nedostatků. Stačila na nás parta mladých běhavých mladíků a po 24 minutách bylo po zápase, ve kterém jsme totálně vyhořeli. Začalo to chybou Bejdáka, na druhém gólu se podílel Fajfka s Pechlim. Pak jsme si vytvořili gólovku my, ale Hartl ani dorážející David Míka nedali a vzápětí po chybách celé obrany to bylo 3:0. Když pak zaspal Šlajs a domácí šli sami na bránu a dali na 4:0 vypadalo to hrozivě. Do půle jsme opět po nedůrazu uprostřed hřiště ještě jednou inkasovali. Ve druhém poločase jsme chtěli zabránit debaklu a částečně jsme se zlepšili až do zbytečného vyloučení Pechlera. Potom jsme dostali ještě dvě branky. Je to už třetí nepovedený zápas za sebou, kdy si proti nám soupeř vytváří nespočet brankových příležitostí.

Takhle se hrát nedá !!!

Je jen na nás jestli si to uvědomíme a budeme s tím něco dělat. Jestli ne, tak šanci na úspěch nemáme.

Sestava:Bejdák(45.Korejčík)- Pechler, Mar.Míka, Kluska, Prais, Šlajs(45.Šádek), Feiferlík, Dav.Míka, Hartl(60.Vacek), Šváb, Šebek

Branka:  Šváb