Chotíkov - Přeštice 3:2 (1:0)

Novinky: 

Důležitý zápas jsme dokázali doma vyhrát, ale rozhodně to nebylo vůbec jednoduché. Může nás těšit, že z celého mužstva byla cítit touha po vítězství a to bylo možná rozhodující proč jsme tento souboj zvládli.

První poločas z naší strany byl možná vůbec zatím to nejlepší co jsme v sezóně předvedli. Bojovali jsme o každý míč, soupeře jsme nepustili do žádné šance a sami jsme si jich několik vytvořili. Z pokutového kopu  jsme zaslouženě získali vedení Švábem. Jen pro připomenutí, před penaltou byla krásná akce po ose Pechler-Mar.Míka-Šebek. Největší rozdíl oproti minulým zápasům byl kromě nasazení i důsledná hra obrany okořeněná několika krásnými přihrávkama Faiferlíka.

Ale nebyli bychom to snad ani my, kdyby jsme si to nezkomplikovali. Prvních 15 minut ve druhém poločase jsme ještě chrápali asi v kabině a hosté skóre otočili a bylo zle. Jako první k útoku zavelel Šváb, který krásnou akci zakončil jen do tyče. Naštěstí se za nedlouho po tom prosadil důrazný Mašek a vyrovnal. Když se po centru střídajícího Šádka prosadil sváteční střelec Šlajs, mohli jsme po delší době slavit vítězství za tři body. Teprve v druhém zápase na domácí půdě..

Jestli se  obranná fáze opravdu tak zlepšila, uvidíme hned v dalším zápase na hřišti prvního mužstva ZČE.

Sestava:      Bejdák-Kluska, Feiferlík, Fikar(77.Hyrát), Pechler, Mar.Míka, Dav.Míka, Šváb, Šlajs, Šebek(70.Šádek), Mašek

Branky:  Šváb z penalty, Mašek a Šlajs

Záznam utkání -  zde  -  

 


A-Tým: