ZČE - Chotíkov 3:1 (1:1)

Novinky: 
Pochopitelně každá porážka mrzí, ale tato je jedna z mála, kterou dokážu bez větších problémů překousnout, neboť je podložená poměrně solidním výkonem a značně ovlivněná rozhodčím. To však neznamená, že i přes to na hřišti sice prvního, ale v zápase ne moc výrazného mužstva nešlo bodovat. Přece jen jsme se nevyvarovali několika chyb.
První poločas se hrál poměrně svižný fotbal, kde obrany spolehlivě bránily a ani jedno mužstvo si šance nevytvářelo. Ale v 28.minutě jsme se po rychlém útoku dostali Maškem do vedení. Ovšem už za dvě minuty nastal první nešťastný okamžik zápasu, kdy domácí hráč centroval od lajny pro nás tak neštasně až to skončilo k překvapení všech v bráně.
Do druhého poločasu sice začali domácí mírným náporem, opět bez šancí, ale my jsme se dopustili pár chybiček. Nejprve Fajfka udělal zbytečně kličku, ztratil a musel faulovat za žlutou, která se promítla do zápasu později. A pak už úřadoval nepřesný sudí. Během 20 sekund otočil pro domácí aut, pak roh z kterého jsme po nedůrazu inkasovali. Poté přišlo vyloučení Faifrlíka za zakopnutí míče, zbytečná červená Pechlera za řeči a třetí gól hlavou.  Již tak oslabeni jsme bohužel nestíhali.
Je to škoda, protože na ZČE určitě šlo bodovat. 
Nicméně se musíme připravit na Rapid, kde už ztráta bodů možná není !!!!       
Sestava :   Bejdák-Mar.Míka,Fikar,Faiferlík,Kluska,Šádek,Šlajs(75.Prais),Šebek(55.Hartl),Vacek(65.Pechler),Šváb(80Hyrát)Mašek(78.Herák)
Záznam utkání  -  zde  -
A-Tým: