Chotíkov - Koloveč 2:4 (0:3)

Novinky:

Věděli jsme, že nás čeká velmi kvalitní soupeř a tak bychom museli podat mimořádný výkon, abychom uspěli a to se bohužel nestalo. Naopak Koloveč se prezentovala kvalitou a v prvním poločase prakticky rozhodla zápas. Od začátku jsme soupeři nechávali dostatek času na kvalitní rozehrávku a nestačili bránit jejich útočné náběhy.

My si vytvořili loženku za stavu 0:0, ale Hartl nedal a za chvilku přišla odpověď kdy hlavou skóroval T.Došek. V 25.min ho napodobil bratr Lukáš střelou do šibenice a ke konci půle jsme si dali vlastní gól.

Do druhého poločasu jsme se přece jen trochu zvedli a dokázali snížit Šlajsem. Šance se alespoň střídali na obou stranách. Když se opět nechal vyloučit Feiferlík a dobře hrající Lukáš Došek opět zvýšil. Korigoval po chybě obrany Mašek na přijatelných 2:4.

Škoda, že jsme se, hlavně v úvodu, nedokázali víc vyhecovat a soupeře nedokázali víc potrápit, je třeba zmobilizovat všechny síly a pokusit se bodovat s Vejprnicemi a v Černicích, tabulka je příliš vyrovnaná !!!

Sestava:   Bejdák - Kluska, Fikar, Feiferlík, Prais, Mar.Míka(67.Vacek), Šváb(78.Herák),  Dav.Míka, Šlajs(80.Šebek), Mašek, Hartl

Branky:  Šlajs a Mašek