Chotíkov - Vejprnice 5:0 (0:0)

Novinky:

Poslední domácí podzimní zápas se povedl skvéle a zejména druhý poločas byl výborný. Ze začátku zápasu to ovšem na tak jednoznačný výsledek nevypadalo. Zvlášt když jsme si nezískali rozhodčího na svoji stranu a  ten se nám za to odvděčil 6 žlutými kartami a v první půlhodině hry poměrem faulů 26:2. Proto můžeme být rádi,že se nám podařilo udržet čisté konto, i to,že  do druhé půle mohlo nastoupit  všech jedenáct hráčů. Přesto jsme si vypracovali dvě velké šance, kdy jsme míč nedokázali dorvat do prázdné brány.

Do druhého poločasu jsme nastoupili přece jen víc koncentrovaní na hru. A hlavně s velkou touhou po vítězství. Během šesti minut jsme vstřelili tři branky,(světe div se, dvě po standartkách) a bylo po Vejprnicích. I když se snažili, tak štěstí stálo při nás a udrželi jsme čisté konto. Na cestu jsme jim přidali ještě dvě branky.

Teď se stejným elánem nastoupit v Černicích a můžeme podzimní část sezóny hodnotit  celkem pozitivně. Ale chce to ještě jedno vítězství !!!!

Sestava :Kluska,Fikar(45.Feiferlík),Mar.Míka,Prais,Šebek,Šváb,Dav.Míka,Šlajs,Mašek(70.Vacek),Hartl(78.Hyrát)