Černice - Chotíkov 3:2 (1:1)

Novinky: 

Bohužel poslední zápas sezóny nepatří mezi povedené a téměř všichni jsme podali slabý výkon. Tak to logicky na body nestačilo. Přitom soupeř byl určitě hratelný a k bodům by stačil i průměrný výkon.

V prvním poločase se hlavně v úvodu hrál jen průměrný fotbal.  Prvně  se prosadili domácí po situaci, na kterou jsme zvlášt upozorňovali v kabině (jako již několikrát v sezóně). Mašek který měl hlídat Stoilova se nejprve nesmyslně stavěl do zdi a po upozornění, že má hlídat domácího útočníka souboj totálně vypustil a on bezproblémů skóroval. Pak jsme přežili se štěstím ještě loženku domácích, kdy netrefili prázdnou branku. Po jednom z mála rychlých protiútoků jsme dokázali vyrovnat.

Ve druhém poločase jsme na 20.min přece jen trošku zabrali a dostali jsme se po akci Hartla do vedení Maškem. Potom už jsem nechali hrát hlavně domácí. Začali si vytvářet poměrně dost gólových šancí a zaslouženě zápas otočili.

Byl bych rád, aby jsme na jaře byli schopni se tak slabých výkonů vyvarovat. Budeme se snažit mužstvo lehce doplnit a nutno přiznat, že někteří hráči budou muset přidat jak v  tréninkách tak v zápasech !!!

Plán zimní přípravy dodám v nejbližší době !!!

Teď si užívejte odpočinek a naberte sílu na zimní přípravu.    

Sestava: Bejdák-Kluska(70.Pechler), Mar.Míka, Feiferlík, Prais, Šebek, Šváb, Dav.Míka, Šlajs, Mašek, Hartl

Branky: Mašek 2

Záznam utkání  -  zde  -  

A-Tým: