ZIMNÍ TURNAJ SK SENCO DOUBRAVKA 2015

Novinky: 
ZIMNÍ TURNAJ SK SENCO DOUBRAVKA 2015
           
    Hrací plán       
Datum Hodina        
sobota 17.1.     I.KOLO    
  10.00 RAPID x STOD  
  12.00 ROKYCANY x KOŠUTKA  
  14.00 ZČE x CHLUMČANY  
  16.00 SENCO x HOLÝŠOV  
neděle 18.1.     x    
  10.00 ČERNICE x MÝTO  
  12.00 CHOTÍKOV x LHOTA  
volný los   BUKOVEC, TOUŠKOV       
           
sobota 24.1.     II.KOLO    
  10.00 ZČE x MÝTO  
  12.00 ČERNICE x HOLÝŠOV  
  14.00 RAPID x KOŠUTKA  
  16.00 SENCO x BUKOVEC  
neděle 25.1.          
  10.00 CHOTÍKOV x STOD  
  12.00 ROKYCANY x TOUŠKOV  
volný los   LHOTA, CHLUMČANY      
           
      III.KOLO    
úterý 27.1. 18.00 ZČE x HOLÝŠOV  
  18.00 CHLUMČANY x MÝTO  
středa 28.1 18.00 ČERNICE x BUKOVEC  
  18.00 RAPID x TOUŠKOV  
čtvrtek 29.1. 18.00 LHOTA x STOD  
  18.00 CHOTÍKOV x KOŠUTKA  
volný los   SENCO, ROKYCANY      
           
      IV.KOLO    
sobota 31.1. 10.00 CHLUMČANY x HOLÝŠOV  
  12.00 ZČE x BUKOVEC  
  14.00 CHOTÍKOV x TOUŠKOV  
  16.00 ROKYCANY x RAPID  
           
neděle 1.2. 12.00 SENCO x ČERNICE  
  14.00 LHOTA x KOŠUTKA  
volný los   MÝTO, STOD      
      V.KOLO    
sobota 7.2. 10.00 STOD x KOŠUTKA  
  12.00 LHOTA x TOUŠKOV  
  14.00 ROKYCANY x CHOTÍKOV  
  16.00 SENCO x ZČE  
           
neděle 8.2. 10.00 HOLÝŠOV x MÝTO  
  12.00 CHLUMČANY x BUKOVEC  
volný los   ČERNICE, RAPID      
           
      VI.KOLO    
středa 11.2. 18.00 STOD x TOUŠKOV  
  18.00 CHOTÍKOV x RAPID  
čtvrtek 12.2 18.00 MÝTO x BUKOVEC  
           
sobota 14.2. 10.00 ZČE x ČERNICE  
  12.00 ROKYCANY x LHOTA  
  14.00 SENCO x CHLUMČANY  
volný los   HOLÝŠOV, KOŠUTKA      
           
      VII.KOLO    
úterý 17.2. 18.00 KOŠUTKA x TOUŠKOV  
           
sobota 21.2. 10.00 ROKYCANY x STOD  
  12.00 HOLÝŠOV x BUKOVEC  
  14.00 SENCO x MÝTO  
  16.00 RAPID x LHOTA  
           
neděle 22.2. 10.00 ČERNICE x CHLUMČANY  
volný los   ZČE, CHOTÍKOV      
           
           
sobota 28.2. 10.00 zápas o 7. - 8. místo      
  12.00 zápas o 5. - 6. místo      
  14.00 zápas o 3. místo      
  16.00 finále      
           
           
           
neděle 1.3. 10.00 zápas o 9. -10. místo      
  12.00 zápas o 11. -12. místo      
  14.00 zápas o 13. -14. místo      
           
A-Tým: