Horšovský Týn - Chotíkov 1:2 (1:0)

Novinky: 

Se soupeřem, který nás v prvním podzimním kole doma překvapivě obral o všechny body jsme dokázali tentokrát vyhrát, ale nebylo to vůbec jednoduché. Sice jsme od začátku měli míč častěji pod kontrolou, ale dva nejzkušenější hráči soupeře Staroba a hlavně Šebesta nám dělali velké problémy. Právě Šindelář vyškolil hned dvakrát Martina Praise  a s přehledem otevřel skóre. My jsme měli pouze náznaky šancí,  v podstatě nebylo z čeho skórovat. Tak zajímavostí bylo, že domácí museli v první půli hned třikrát střídat.

Do druhého poločasu jsme vstoupili o mnoho aktivněji a bylo jen otázka času kdy se prosadíme. V 65. min po centru Davida Míky se prosadil nový kapitán Fikar. Po vyrovnání, ale nepochopitelně naše aktivita ustoupila a nehrál se moc povedený fotbal. V závěru se k nám přiklonilo štěstí když domácímu brankáři vypadl centrovaný míč náš útočník Král stál na správném místě a míč dotlačil brány.

Body z venku jsou cenné, ale na výkonu budeme muset ještě přidat !!!

Branky :  65. min FIKAR, 87. min KRÁL

Sestava : Vojáček, - Mar.Prais, Mar.Míka, Fikar, Kluska, Vacek, (60. Král), Kellner, Mich.Prais (87.Pechler), Šlajs (73 Šádek), Hartl, Dav.Míka

A-Tým: