Chotíkov - Zruč 1:1 (0:0)

Novinky: 

První jarní zápas jak na domácím hřišti, tak na přírodní trávě byl hlavně  boj. Přeci jen jsme si o trochu  vytvořili víc šancí než soupeř, proto je škoda, že jsme si ze zápasu připsali jen bod.

Největší šanci první půle měl David Vacek, ale míč nasměroval pouze do tyče. Pak jsme kopali ještě dvě standartky z poměrně slušné vzdálenosti, ale ani z jedné jsme branku neohrozili.

Ve druhém poločase následoval téměř podobný scénář a jelikož hosté, díky naší pozorné obraně. naší branku neohrozili, tak jsme si dali vlastní gól, když trochu nešikovně Martin Prais hlavou změnil směr míče. Tímto okamžikem jsme možná trochu znervózněli a přestali jsme být nebezpeční. Proto musíme brát poměrně šťastné vyrovnání Hartlem jako menší dárek. Tak zápas i skončil  a následovaly penalty, které se nejprve pro nás vyvíjely dobře, ale smolař zápasu Martin Prais poslední penaltu nedal, vzápětí ho následoval Pechler a bonusový bod brala Zruč, což je škoda.

Branka: Hartl

Sestava: Vojáček - Pechler, Mar.Míka, Fikar (60.Feiferlík),Mar.Prais, Vacek (65. Mašek), Kellner(85.Král), Mich.Prais, Šlajs (70.Šádek), Hartl, Dav.Míka         

 

A-Tým: