Chotíkov - Sušice 3:2 (2:2)

Novinky: 

Zápas zatím dvou neporažených mužstev přinesl na krajský přebor kvalitní rychlý a kombinační fotbal.

 Do zápasu jsme vstoupili  aktivně a je jen škoda, že jsme nedokázali vstřelit první branku. Nejvíc po gólu volala šance Chotěborského po přihrávce Hartla, ale bohužel přestřelil. A tak jak to bývá udeřil soupeř a zatím nejlepší střelec krajského přeboru Vrhel otevřel skóre. Když zanedlouho přidali hosté druhý laciný gól nevypadalo to s námi dobře. Naštěstí jsme nesložili zbraně a po rohu doslova docpali míč do brány. A když těsně před půlí, po chybě sušické obrany, srovnal střelou k tyči Hartl, byli jsme na koni.

Ve druhém poločase jsme byli aktivnější a po zásluze jsme byli odměněni, když opět po závaru před brankou pohotově zakončil střelec Kluska. Soupeře jsme do vážnější šance už nepustili naopak hostující brankář se zaskvěl ještě dvěma vynikajícími zákroky. 

A tak jsme mohli slavit cenné vítězství, škoda jen, že nepřišlo víc lidí, snad je přitáhneme na další zápasy opět kvalitním výsledkem.   

Sestava: Vojáček - Pechler (55.Lopata), Levý,Fikar, Mar.Prais, Mar.Míka, Mich.Prais, Kellner (70.Hruška), Kluska (80.Vacek), Chotěborský, Hartl (87.Šulan)

Branky: Levý, Hartl, Kluska

Záznam zápasu  - zde -

A-Tým: