Mýto - Chotíkov 3:3 (1:3) po pen. (5:4)

Novinky:

Jeli jsme sice k soupeři, který se pohyboval na chvostu tabulky, ale poslední dva zápasy zvítězil. Úvod zápasu nám vyšel skvěle. Nejprve po chybě brankáře potvrdil střeleckou formu Kluska, v zápětí se skvěle trefil Chotěborský,  a  po brejku skóre navýšil Hartl. To vše jsme zvládli za 20 minut. Pak jsme polevili v aktivitě a byli za to potrestáni. Domácí to nevzdali a dost náhodně leč za aktivitu zaslouženě do půle snížili.

Druhý poločas jsme opět pokračovali v podprůměrném tempu a domácí toho po našich chybách dokázali využít. Nejprve snížili a třetí branku vstřelili sice trochu z přísného pokutového kopu, kterému předcházel nedůraz Martina Praise. V závěru ač o deseti jsme si dokázali vytvořit tři brankové příležitosti, ale branku už jsme nedali. Na penalty jsme prohráli 4:5, když neproměnil Martin Míka.ˇ

POSLEDNÍ TŘI KOLA NÁS ČEKAJÍ SOUPEŘI S HORNÍCH PATER A JE POTŘEBA ZABOJOVAT  !!!!

Sestava: Vojáček - Pechler (75.Šulan), Levý, Fikar, Kluska, Mar.Prais, Chotěborský (75.Hruška), Dav.Míka, Vacek (35.Lopata), Mar.Míka, Hartl,