Domažlice b - Chotíkov 2:3 (0:1)

Novinky: 

Čekal nás poslední zápas venku a myslím, že jsme moc rádi, že jsme ho úspěšně zvládli. Již nemá ani cenu zmiňovat ztráty co se týká zraněných hráčů, ale možná právě proto jsme přidali na bojovnosti a to se odrazilo pozitivně na výsledku.

Úvod zápasu patřil domácím, byli pohyblivější a když jejich výbornou střelu vytěsnil Vojáček na břevno, tak jsme si oddychli. Ale čím déle se hrálo, tím více jsme se dostávali do hry. A když něco málo po půlhodině frnknul jak za mlada Martin Míka domažlické obraně a s přehledem zavěsil, šlo se nám do kabin přece jen veseleji.

Ve druhém poločase se nejprve po standartce prosadil i druhý z rodiny Míků David. Ale to by jsme nebyli my, aby jsme si to udělali jednoduchý. A tak nutno dodat, že po pěkné akci domácí vzápětí snížili. Následovala fáze utkání, kdy jsme kontrolovali výsledek. Do poslední čtvrthodinky nastoupil Tomáš Hruška a právě on má velký podíl na našem třetím gólu, když vybojoval míč a založil akci, kterou zakončil Dominik Chotěborský. Netrvalo dlouho a znovu Tomáš Hruška úřadoval tentokrát v našem vápně a po jeho souboji rozhodčí nařídil přísnou penaltu. Domácí jí proměnili, ale to od nich bylo vše i díky dalšímu střídajícímu hráči Pechlerovi, který dokázal několik minut udržet míč na útočné polovině.

REKORD CO SE TÝKÁ ZÍSKANÝCH BODŮ V  PODZIMNÍ ČÁSTI JIŽ MÁME, ALE PROČ HO JEŠTĚ NEVYLEPŠIT DOMA S PŘEŠTICEMI !!!  MUSÍME DO TOHO DÁT V POSLEDNÍM KOLO VŠECHNO !!!! 

Branky: Mar.Míka, Dav.Míka, Chotěborský 

Sestava:
Vojáček - Mar.Prais, Fikar, Levý, Kluska, Mar.Míka (84.Pechler), Dav.Míka, Chotěborský, Vacek, Hartl, Lopata (74.Hruška) 

Záznam utkání  -  zde -

 

A-Tým: