Seznam všech zápasů FC Chotíkov 1932 - Podzim 2020

Novinky: 
Seznam všech zápasů FC Chotíkov 1932 - Podzim 2020
           
Datum a čas Kolo Domácí Hosté Hřiště Soutěž
Sobota 22. 8. 2020 17:00 1 FC Chotíkov 1932 Černice Chotíkov Krajský přebor muži
Neděle 23. 8. 2020 17:00 1 FC Chotíkov 1932 B Plzeň-Černice B Chotíkov Městský přebor mužů
Sobota 29. 8. 2020 17:00 2 Prazdroj Plzeň FC Chotíkov 1932 B Prazdroj Městský přebor mužů
Neděle 30. 8. 2020 17:00 2 Jiskra Domažlice B FC Chotíkov 1932 Domažlice/UMT Krajský přebor muži
Úterý 1. 9. 2020 17:00 1 Viktoria Plzeň U8 FC Chotíkov 1932 Luční Mladší přípravka
Úterý 1. 9. 2020 17:45 1 Město Touškov FC Chotíkov 1932 Luční Mladší přípravka
Úterý 1. 9. 2020 18:30 1 SK Petřín Plzeň U9 FC Chotíkov 1932 Luční Mladší přípravka
Čtvrtek 3. 9. 2020 16:30 1 FC Chotíkov 1932 Sokol Dobříč Chotíkov Starší žáci 7+1
Sobota 5. 9. 2020 10:00 1 FC Chotíkov 1932 SK Horní Bříza Chotíkov KSD C
Sobota 5. 9. 2020 17:00 3 FC Chotíkov 1932 SSC Bolevec Chotíkov Krajský přebor muži
Neděle 6. 9. 2020 17:00 3 FC Chotíkov 1932 B Union Plzeň Chotíkov Městský přebor mužů
Úterý 8. 9. 2020 17:00 2 Olympie Kožlany FC Chotíkov 1932 Kožlany Starší žáci 7+1
Úterý 8. 9. 2020 16:30 2 FC Chotíkov 1932 Křimice Chotíkov Mladší přípravka
Úterý 8. 9. 2020 17:15 2 FC Chotíkov 1932 Smíchov Plzeň Chotíkov Mladší přípravka
Úterý 8. 9. 2020 18:00 2 FC Chotíkov 1932 SK Petřín Plzeň U8 Chotíkov Mladší přípravka
Sobota 12. 9. 2020 16:30 4 VS Plzeň FC Chotíkov 1932 B VS Plzeň Městský přebor mužů
Neděle 13. 9. 2020 10:00 2 Spartak Strašice FC Chotíkov 1932 Strašice KSD C
Neděle 13. 9. 2020 15:00 4 TJ ZD Meclov FC Chotíkov 1932 Třebnice Krajský přebor muži
Úterý 15. 9. 2020 16:30 3 Plzeň-Letná FC Chotíkov 1932 Letná Mladší přípravka
Úterý 15. 9. 2020 17:15 3 Prazdroj Plzeň FC Chotíkov 1932 Letná Mladší přípravka
Úterý 15. 9. 2020 18:00 3 Rapid Plzeň FC Chotíkov 1932 Letná Mladší přípravka
Čtvrtek 17. 9. 2020 16:30 3 FC Chotíkov 1932 SK Všeruby Chotíkov Starší žáci 7+1
Pátek 18. 9. 2020 17:00 5 FC Chotíkov 1932 FK Okula Nýrsko Chotíkov Krajský přebor muži
Sobota 19. 9. 2020 10:00 3 FC Chotíkov 1932 Sokol Plasy Chotíkov KSD C
Neděle 20. 9. 2020 16:00 5 FC Chotíkov 1932 B Plzeň-Hradiště Chotíkov Městský přebor mužů
Středa 23. 9. 2020 17:00 4 Senco Doubravka FC Chotíkov 1932 Senco UMT Mladší přípravka
Středa 23. 9. 2020 17:45 4 Slovan Plzeň FC Chotíkov 1932 Senco UMT Mladší přípravka
Středa 23. 9. 2020 18:30 4 Plzeň-Černice FC Chotíkov 1932 Senco UMT Mladší přípravka
Sobota 26. 9. 2020 10:00 4 Sokol Dobříč FC Chotíkov 1932 Dobříč Starší žáci 7+1
Sobota 26. 9. 2020 10:00 4 Volno FC Chotíkov 1932 Volno KSD C
Sobota 26. 9. 2020 10:30 6 START Tlumačov  FC Chotíkov 1932 Tlumačov Krajský přebor muži
Neděle 27. 9. 2020 15:30 6 Rapid Plzeň B FC Chotíkov 1932 B Rapid Městský přebor mužů
Úterý 29. 9. 2020 16:30 5 FC Chotíkov 1932 Sokol Lhota Chotíkov Mladší přípravka
Úterý 29. 9. 2020 17:15 5 FC Chotíkov 1932  TJ Zruč Chotíkov Mladší přípravka
Úterý 29. 9. 2020 18:00 5 FC Chotíkov 1932 Košutka B Chotíkov Mladší přípravka
Čtvrtek 1. 10. 2020 16:30 5 FC Chotíkov 1932 Olympie Kožlany Chotíkov Starší žáci 7+1
Sobota 3. 10. 2020 10:00 5 FC Chotíkov 1932 Bohemia Kaznějov Chotíkov KSD C
Sobota 3. 10. 2020 15:00 7 FC Chotíkov 1932 Rapid Plzeň Chotíkov Krajský přebor muži
Neděle 4. 10. 2020 15:00 7 FC Chotíkov 1932 B Plzeň-Litice Chotíkov Městský přebor mužů
Čtvrtek 8. 10. 2020 16:30 6 Starý Plzenec FC Chotíkov 1932 Plzenec Mladší přípravka
Čtvrtek 8. 10. 2020 17:15 6 Bolevec FC Chotíkov 1932 Plzenec Mladší přípravka
Čtvrtek 8. 10. 2020 18:00 6 Košutka A FC Chotíkov 1932 Plzenec Mladší přípravka
Sobota 10. 10. 2020 10:00 6 SK Všeruby FC Chotíkov 1932 Všeruby Starší žáci 7+1
Neděle 11. 10. 2020 14:00 6 Mirošov / Příkosice FC Chotíkov 1932 Mirošov KSD C
Neděle 11. 10. 2020 15:00 8 TJ Holýšov FC Chotíkov 1932 Holýšov Krajský přebor muži
Neděle 11. 10. 2020 15:00 8 Plzeň-Letná FC Chotíkov 1932 B Letná Městský přebor mužů
Pátek 16. 10. 2020 16:30 7 Košutka A FC Chotíkov 1932 Košutka Mladší přípravka
Pátek 16. 10. 2020 17:15 7 Viktoria WU9 FC Chotíkov 1932 Košutka Mladší přípravka
Pátek 16. 10. 2020 18:00 7 Plzeň-Letná FC Chotíkov 1932 Košutka Mladší přípravka
Sobota 17. 10. 2020 10:00 7 FC Chotíkov 1932 Slavoj Mýto Chotíkov KSD C
Sobota 17. 10. 2020 14:30 9 FC Chotíkov 1932 SK Slavia Vejprnice Chotíkov Krajský přebor muži
Neděle 18. 10. 2020 14:30 9 FC Chotíkov 1932 B Zruč B Chotíkov Městský přebor mužů
Úterý 20. 10. 2020 16:30 8 Sokol Lhota FC Chotíkov 1932 Lhota - UO Mladší přípravka
Úterý 20. 10. 2020 17:15 8 Senco Doubravka FC Chotíkov 1932 Lhota - UO Mladší přípravka
Úterý 20. 10. 2020 18:00 8 SK Petřín Plzeň U9 FC Chotíkov 1932 Lhota - UO Mladší přípravka
Sobota 24. 10. 2020 10:00 8 Sokol Mladotice FC Chotíkov 1932 Mladotice KSD C
Sobota 24. 10. 2020 14:30 10 FK Nepomuk FC Chotíkov 1932 Nepomuk Krajský přebor muži
Neděle 25. 10. 2020 14:30 10 FC Chotíkov 1932 B Spartak Chrást Chotíkov Městský přebor mužů
Sobota 31. 10. 2020 10:00 9 FC Chotíkov 1932 Volduchy Chotíkov KSD C
Sobota 31. 10. 2020 14:00 11 FC Chotíkov 1932 Sokol Lhota Chotíkov Krajský přebor muži
Neděle 1. 11. 2020 14:00 11 Sokol Lhota B FC Chotíkov 1932 B Lhota Městský přebor mužů
Sobota 7. 11. 2020 14:00 12 FC Chotíkov 1932 TJ Zruč Chotíkov Krajský přebor muži
Neděle 8. 11. 2020 14:00 10 Kralovice / Kožlany FC Chotíkov 1932 Kralovice KSD C
Neděle 8. 11. 2020 14:00 12 FC Chotíkov 1932 B Košutka Plzeň B Chotíkov Městský přebor mužů
Sobota 14. 11. 2020 10:00 11 FC Chotíkov 1932 Zruč / Druztová Chotíkov KSD C
Sobota 14. 11. 2020 13:30 13 TJ Baník Stříbro FC Chotíkov 1932 Stříbro - UMT Krajský přebor muži
Sobota 14. 11. 2020 13:30 13 Sokol Druztová FC Chotíkov 1932 B Druztová Městský přebor mužů
Sobota 21. 11. 2020 13:30 14 FC Chotíkov 1932 SK Horní Bříza Chotíkov Krajský přebor muži
Neděle 29. 11. 2020 13:30 15 FK Staňkov FC Chotíkov 1932 Staňkov Krajský přebor muži
A-Tým: